O mnie

avatarNazywam się Kamil Głusiński
Jestem młodym programistą pochodzącym z Radomia. 

Jestem junior backend developerem w jednej z firm outsourcingowej w Radomiu. Jestem wręcz żądny nowej wiedzy, dlatego też mam aspirację na fullstack’a. Bardzo lubię nowe wyzwania, bo to one sprawiają, że się rozwijam. Obecnie pracuję jako młodszy programista backend, a moim głównym językiem jest PHP, na frontendzie używam JSowego frameworka Vue.

Poza programowaniem, jestem też studentem zarządzania w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Łącze w ten sposób pasję do programowania z zainteresowaniem w dziedzinach psychologii, ekonomii i zarządzania. Zdaje się, że to dziedzina, która może też bardzo mocno pomóc programiście w jego rozwoju.

Tutaj trochę o moich początkach.

Moim celem jest nauka siebie, a potem innych. Cel ten chcę osiągnąć między innymi przez tego bloga. Obrazuję na nim jak wygląda droga programisty na żywym przykładzie – na sobie samym. Jednocześnie chcę pokazać jakie problemy może napotkać osoba wchodząca w tę branżę oraz jak może je rozwiązywać. Wskazuję różne możliwości rozwoju i mam nadzieję, że to komuś pomoże.

Ostatnio coraz bardziej odzywa się we mnie wręcz mania produktywności. Dlatego też na blogu prócz spraw technicznych chciałbym pisać o organizacji siebie w odniesieniu do pracy programisty, ale też i prywatnie.

Poza tym jestem też aktywnym harcerzem, a ściślej mówiąc jestem drużynowym 9. Drużyny Radomskiej w Stowarzyszeniu Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” FSE albo krócej mówiąc Skauci Europy. 😉

Moje kanały Social Media